Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde najdu heslo v Google Chrome?

Zdravím Vás pánové. Poraďte mi, kde najdu heslo v Google Chrome pro přihlášení k účtu? Vím kde jsou uložena hesla a jak je najít takže mám jiný problém. Chrome se mi k účtu normálně přihlásí ale nemám v něm uložená žádná hesla. Ani heslo k účtu. Potřebuji si změnit heslo k účtu ale nepamatuji si to původní. Jak na to?

Řešení:

Toto ti v Chrome nefunguje? chrome://password-manager/passwords

Takže když se z účtu "ručně" odhlásíš, ono se to pak po refreshi stránky zase "samo" přihlásí?
Pokud ano, tak musíš to heslo v PC někde mít uloženo. Nemáš tam nějaký "externí" password manager?
Např. LastPass

Nemám manager hesel

veľká chyba. Ak si niekto nevie zapamätať všetky heslá (čo je prakticky nemožné pre väčšinu ľudí) tak manager hesiel je jedna z prvých vecí čo by si mala mať pri používaní internetu. Predsa len takmer každá bežná web stránka či on-line aplikácia má nejaké prihlásenie. Osobne používam 1password. Môžem odporučiť.

Moje otázka ale byla, jak si vyresetovat google účet když, sice nevím heslo ale, jsem v tom účtu připojená - přihlášená. Nakonec mi poradil až MulishA. Proč se vracíš k něčemu a upozorňuješ na něco, co s dotazem vůbec nesouvisí? Nikdy jsem tu neřešila problém jak vyresetovat google účet od kteryho neznám heslo ale jsem v tom účtu přihlášená. Důležity hesla mám, díky této poradně, už vyřešená. Ale toto byla jiná věc. Mám desítky emailů na Googlu, desítky emailů na Hotmailu, yahoo, mail.ru a jinde. Občas se k nim chci dostat ale není to bytostně důležité. V tomto případě jsem pouze chtěla vědět, OPAKUJI: Jak se dostat k heslu od google účtu když ho nevím ale v účtu jsem přihlášená...

Takže nic není marný.
Nonšalantně jsi zareagoval ale to je normální a beru to s lhostejností, k podobným věcem, sobě vlastní. Ale pořád lepší toto, než nějaky reakce neregistrovaných tupých děcek, ktery jdou na záchod, vždy si počůrají ruce, kolem koupelny jen projdou a usednou k snídani, obědu či večeři. Just Garbage.

Včera bylo krásně a dnes je taky.