Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gpu driver k tajné kartě pro tajný OS

chcem sa opytat graficky ovladac mi stiahne normalne ale ked v suboroch dam setup tak mi napise amd detected incompatible build. čo som sa docital ze to pise je ked stahujem 64 bitovu verziu na 32 bitovom windowse ale ten mam 64 bitovy. nevadi to pc?

Změna předmětu, původně: gpu driver (host)

loading...

čo som sa docital ze to pise je ked stahujem 64 bitovu verziu na 32 bitovom windowse ale ten mam 64 bitovy

Tak to je pak opravdu záhada.
Ovladač stahuj ze stránky výrobce GK v souladu s verzí nainstalovaných Windows a verze GK.
Nemůžeš se snažit nainstalovat ovladače k jiné grafické kartě a OS.
Kdybys sem napsal typ GK, třeba ti někdo dá odkaz na správné ovladače.

Ovladač se ideálně instaluje přes inf, ne přes setup.exe
Aktuální verze ovladačů mívají omezení na build Windows, např. na build 16299, což je verze Windows 10 1709 z roku 2017 a na starší Win 10 nebo Win 7/8/8.1 ten ovladač nenainstaluješ.
Výrobce zařízení nemusí dát na svém webu ideální ovladač, např. na webu desky B550M DS3H je ovladač AMD APU Driver [22.40.46.23], ve kterém ale chybí spousta id hardwaru, takže nelze použít s gpu v cpu AMD 5600G, ideální mi přijde používat ovladač z webu AMD 5600G na webu AMD.

Takže rada? Napiš:
1) co máš přesně za Windows (bitovou verzi, build...)
2) dej odkaz na ovladač, který se tam snažíš dostat
3) uveď id hardwaru gpu (správce zařízení, tvá gpu, záložka Podrobnosti, id hardwaru - všechno co tam je)
Pokud to tu neuvedeš tak se ti přesně poradit nedá.

Grafickú kartu mám SAPPHIRE NITRO+ RADEON RX 6700 XT - ovládač sťahujem pre ňu https://www.amd.com/en/support/downloads/previous-drivers.html/graphics/radeon-rx/radeon-rx-6000-series/amd-radeon-rx-6700-xt.html
Windows mám - Windows 10 Pro 22H2
Mám dačo s display driverom alebo grafickým všimol som si podľa takých drobností že steam mi otvára v inej veľkosti alebo načítavanie koliesko s logom asus pri zapínaní počítača sa zmenšilo alebo text zmenšený keď píše f2 na otvorenie bios, alebo mám čiarky cez youtube videá. Prvýkrát mi to začalo robiť keď mi jeden pán preinštaloval windows, potom som to nijako uhral (neviem ako nepamätám si), potom som vytváral vlastné rozlíšenie v amd software a reštartoval display driver v aplikácie CRU a aktualizoval BIOS a odvtedy je ten display inakší. a píše toto setup amd detected incompatible build. Myslím si že som nijako inak nastavil obnovovaciu frekvenciu alebo škálovanie alebo pomer strán ale nejdem do toho rýpať lebo nemám tušenie a znie to nereálne.