Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě WiFi Extenderu

Zdravím ve spolek,

rozhodnul jsem se v domě posílit WiFi signál a pátrám po vhodném řešení, kterém by splňovalo moje požadavky. Potřebuji zařízení (nejspíše extender/repeater), který by dokázal fungovat zároveň jako extender/repeater a také abych byl schopný k němu připojit přes RJ45 (lan) kabel PC/switch. Koukám po nějakých cenově dostupných variantách a ve většině případů tam tato informace není uvedená. Případně když ano, tak se v recenzích dozvím, že funguje vždy jen jedna varianta, nikoliv obě současně. Moc se v tomto nevyznám a rád bych se poradil.

Koukal jsem na:
strong-univerzalni-opakovac-300-v2-d5253911.htm - zde nefunguje oboje zároveň.
tp-link-re200-ac750-dual-band-d2294024.htm - zde není prý optimální připojení přes kabel.
mercusys-me30-wifi-extender-d6742357.htm - zde nefunguje oboje zároveň.

Tak jsem se chtěl zeptat, zda existuje nějaký cenově přijatelný extender, který by tohle zvládnul. Případně jak tuhle situaci vyřešit.

Předem Vám všem děkuji za komentáře,

S pozdravem Pekáč12

Píšeš o vhodném řešení, ale vybral si to nejhorší možné a ještě k tomu v kombinaci
Na rovinu, kabel kde to jen jde, Nebudeš muset řešit proč to nejede podle představy a tak podobně
Určitě, a to jako všichni při tomto zadání napíšeš něco ve smyslu, to nejde..., ale jde, vždy, kabel můžeš obtočit kde je potřeba až do 100 metrů
Zvaž to