Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Outlook 365 - Proč nevidím jiné účty, ke kterým mám přístup?

Dobrý den,

Když přidám oprávnění do sdílené poštovní schránky, v desktopovém Outlooku se zobrazí automaticky, aniž bych ji musel přidávat. Avšak, pokud dám přístup ke "klasickému" licencovanému účtu, ten se tam nezobrazí ani nejde přidat.

Očividně je problém někde v desktop Outlooku, protože online to funguje naprosto bez problému. Můžu ho přidat i otevřít v samostatném okně.

Nefunguje to u různých zařízeních a různých účtů, takže se to očividně týká Outlooku. Avšak, nenašel jsem žádné hmatatelné řešení. Ale, nedávno jsme přešli na nový Tenant a na starém to fungovalo v pohodě.

Prosím o radu, jak to opravit,

Děkuji

Co znamená "pokud dám přístup ke "klasickému" licencovanému účtu"?

První případ k přístupu do schránky se týká zřejmě Exchange a nastavení delegace na straně Exchange.
Ale nevím, co si mám představit pod "klasický licencovaný účet"

Jestli je to účet mimo tvůj Exchange server, pak jej musíš přidat jako další účet.