Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zapojení subwooferu GigaWorks S750.

Jsou věci, ve kterých se absolutně nevyznám. Jednou z nich je audio. Dostala jsem tento subwofer S750 s vyhořelým zesilovačem. Kamarád mi to rozebral a vyhodil co bylo k ničemu. Prakticky mi zůstala jen bedna a reproduktor. Chtěla jsem si koupit aktivni woofer zesilovač ale nevím a proto se raději ptám.

Reproduktor má totiž šest kontaktů pro připojení. 3x2. Nevíte náhodou někdo jak se tento reproduktor připojuje?

Děkuji.

P.S. Basový reproduktor je v pořádku.

nebo stereo zesilovač, všechny cívky do série (což ale bude u všech zapojení problém, magnetické toky nesmí jít proti sobě) a tento 24ohm reproduktor zapojit do můstku = mezi výstupy obou stereozesáků, ne proti zemi.
jenže to není tak jednoduché, ony všechny běžné stavebnice už dnes počítají s můstkovým výstupem i pro jediný kanál.
tak potom třeba tady toto: https://hadex.cz/w019a-zesilovac-2x20w-nf-stereo-do-auta-stavebnice/
a na dva můstkové výstupy použít dvě ze tří cívek repráku: https://hadex.cz/img/zbozi/w019a_3.jpg

samozřejmě těm krámům chybí velký pasívní chladič, práce, shánění - nakonec bude lepší se na to vyprdnout a koupit v bazaru funkční komplet.