Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Prohlížeč fotek

Prohlížeč fotek

Dobrý den, chtěla bych požádat o radu. Měla jsem nainstalovaný prohlížeč fotek, kdy po kliknutí na fotku se zobrazil sloupec s danými formáty, na které stačilo jednou kliknout. Nešlo o přidaný program, ale základní nastavení. Nyní mám jiný, kde mám jenom volné nastavení. Potřebovala bych, abych mohla rychle nastavit větší množství fotek na stejnou velikost a nepiplat se s psaním nebo sledováním čísel u každé lišty. Poradil by někdo, co nainstalovat? Děkuji předem.

Jakou chceš radu bez konkrétních informací? :-?

Tohle je otázka typu: Měla jsem auto, kde bylo vedle volantu tlačítko, které stačilo zmáčknout a stala se věc XY. Nyní mám jiné auto, které má jiné tlačítko a nejde mi s ním nastavit věc XY. Co s tím mám dělat?