Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno No signál pri správnom zapojení nového počítača

Ahojte,
kamarátovi stavám počítač mám za sebou x počítačov ale s týmto som sa ešte nestretol pri zapnutí počítača nám to dáva no signál aj keď je všetko korekne zapojené pridávam video boot ez debug led https://drive.google.com/file/d/1LCok_R1r0F5VKWCp3R6GSFTvoIggfo8L/view?usp=sharing . Čo sa týka zapojenia monitora tak monitor nedetekuje zapojenie do grafiky a aj pri vyskúšaní iného monitora a pri zmenení vstupu tak stále píše no signál. Používame HDMI kábel ktorý sa používal aj pre prepojenie do NTB z tým monitorom takže tam problém určite nie je. Za pomoc ďakujem.

Jedná sa o túto zostavu:
AMD Ryzen 5 7600
MSI GeForce RTX 4070 GAMING X SLIM 12G, 12GB GDDR6X
MSI PRO B650-S WIFI - AMD B650
Kingston Fury Beast Black 32GB (2x16GB) DDR5 6000 CL36, AMD EXPO
Samsung SSD 990 PRO, M.2 - 1TB
Corsair RMx Series RM850x (v.2021) - 850W
Endorfy Ventum 200 Air, TG, černá
Arctic Freezer 34 eSports DUO, šedá

no ocividne si to uz nastavil dobre, ked ti to nabehlo.
msi je vseobecne nanic znacka, vzdy sa jej vyhybam co sa dosiek tyka.
v manuale k doske nieje o nastavenaich biosu pisane nic, takze hladaj priamo v biose nieco ako "default gpu" a malo by to mat moznosti "PEG alebo PCIe / integrated"

Skúsil som x variánt ako nastaviť BIOS ale stále mi to nejde normálne už som aj úplne vypol integrovanú grafiku a to už nezapne ani BIOS takže musím resetovať základnú dosku aby som sa vôbec do neho dostal... nejaké rady ako by som to prenastavil nastavujem to v Advanced settings Integrated Graphics Configuration.