Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno No signál pri správnom zapojení nového počítača

Ahojte,
kamarátovi stavám počítač mám za sebou x počítačov ale s týmto som sa ešte nestretol pri zapnutí počítača nám to dáva no signál aj keď je všetko korekne zapojené pridávam video boot ez debug led https://drive.google.com/file/d/1LCok_R1r0F5VKWCp3R6GSFTvoIggfo8L/view?usp=sharing . Čo sa týka zapojenia monitora tak monitor nedetekuje zapojenie do grafiky a aj pri vyskúšaní iného monitora a pri zmenení vstupu tak stále píše no signál. Používame HDMI kábel ktorý sa používal aj pre prepojenie do NTB z tým monitorom takže tam problém určite nie je. Za pomoc ďakujem.

Jedná sa o túto zostavu:
AMD Ryzen 5 7600
MSI GeForce RTX 4070 GAMING X SLIM 12G, 12GB GDDR6X
MSI PRO B650-S WIFI - AMD B650
Kingston Fury Beast Black 32GB (2x16GB) DDR5 6000 CL36, AMD EXPO
Samsung SSD 990 PRO, M.2 - 1TB
Corsair RMx Series RM850x (v.2021) - 850W
Endorfy Ventum 200 Air, TG, černá
Arctic Freezer 34 eSports DUO, šedá

Skúsil som x variánt ako nastaviť BIOS ale stále mi to nejde normálne už som aj úplne vypol integrovanú grafiku a to už nezapne ani BIOS takže musím resetovať základnú dosku aby som sa vôbec do neho dostal... nejaké rady ako by som to prenastavil nastavujem to v Advanced settings Integrated Graphics Configuration.