Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záznam obrazovky není přes celou obrazovku

Dobrý den, omlouvám se, jestli je můj dotaz hodně mimo, ale chtěl jsem si udělat přes OBS záznam obrazovky hry Gothic 1. Hru mám přes celou obrazovku, jiná videa přes OBS jsou taky přes celou obrazovku. Ale když se potom podívám na záznam hrya Gothic 1, tak záznam je v menším rozlišení. Dá se to nějak nastavit, aby byl i ten záznam přes celou obrazovku? Děkuji všem za rady.

To by nemělo vadit, pokud tu hru hraje na celé obrazovce, záznam celé obrazovky prostě bude klidně v rozlišení 1920*1200 (respektive jaký má jeho monitor rozlišení). A jasně, že to neznamená rozlišení té hry, ale jen toho (poněkud nevzhledného a rozmazaného) záznamu/videa. Teď jsem zkoušel záznam hry 640*480 na celé obrazovce a výsledek je v 1920*1200.

No já právě nejsem moc IT zdatnej, takže do toho taky nerýpu a stejně tohle... mám ještě jednu starší hru, u které to dělá to stejné... u těch nových je to v pohodě... takže možná je to těma hrama? nevím, ale na netu jsou jiní hráči a ti s tím problém očividně nemají to dávat na youtube.

- Odober zdroj, ktorý používaš na zachytávanie monitora.
- Potom pridaj zdroj "zachytávanie monitora".
Viem, takýto úkon vyznieva čudne, ale niečo sa pri tom resetne a mohlo by ti to pomôcť. Aspoň mne to pomohlo, keď som mal podobný problém pri nahrávaní strímovaného športového prenosu.