Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záznam obrazovky není přes celou obrazovku

Dobrý den, omlouvám se, jestli je můj dotaz hodně mimo, ale chtěl jsem si udělat přes OBS záznam obrazovky hry Gothic 1. Hru mám přes celou obrazovku, jiná videa přes OBS jsou taky přes celou obrazovku. Ale když se potom podívám na záznam hrya Gothic 1, tak záznam je v menším rozlišení. Dá se to nějak nastavit, aby byl i ten záznam přes celou obrazovku? Děkuji všem za rady.

- Odober zdroj, ktorý používaš na zachytávanie monitora.
- Potom pridaj zdroj "zachytávanie monitora".
Viem, takýto úkon vyznieva čudne, ale niečo sa pri tom resetne a mohlo by ti to pomôcť. Aspoň mne to pomohlo, keď som mal podobný problém pri nahrávaní strímovaného športového prenosu.