Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stream vybaveni

Dobry den ,prosim o radu chtel bych zacit streamovat pres twitch, call of duty a cs2 tak vas prosim o radu co k tomu budu vse potrebovat a jake komponenty vybrat , moje aktualni herni pc je :

Ryzen 7800x3d
Palit rtx 4080 super oc verze 16gb
Lexar ares 32gb cl30 6000 expo
Msi b650 tomahawk wifi
Kingston ssd mc3000 2tb
Zdroj msi 850w plus gold
Plus monitor asus 1ms odezva 160 hz

Bude na stream + hrani stacit toto pc nebo lepsi koupit i stream pc plus jeste jeden monitor ... nejakej stream deck a capture cartu ? Chci hrat v rozliseni 1440p(2k) a stream aby byl urcite full hd ... ale zaroven nechci aby mi ten stream na tom jednom pc bral hodne vykonu (fps ve hrach )
Takze prosim o radu kolik do toho investovat aby bylo vse ok a co vse koupit ...dekuji

Je to hardwarový enkoder, ale kvuli tomu není potřeba rozebírat kasli. Prostě grabovacímu program určíš jiný druh enkodéru a možná v případě CLI to bude chtít nějaké obslužné argumenty navíc pro hw akceleraci.

Je to něco jako quicksync, Je krutopřísně rychlý, zvládne třeba 4K30 rychlostí 4xrealtime

Ale je třeba myslet na rychlost uploadu, hardwarové enkodéry nedokážou libovolně snižovat bitrate , počítej s 6-14Mbps nejmíň