Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 wifi

Dobry den. Preinstalovala jsem operační systém z Windows 10 na a nejde internet. Nevím kde stáhnout z jiného PC ovladače. Prosím poraďte. Dekujj

amd a10 je sice starý shit, ale přece jen přišel až po win7, takže nemá podporu ve win7. člověk si musí vystačit jen s tím, co mu tam nacpe instalátor win7- viz možné otazníky / vykřičníky ve správci zařízení.

místo interní wifi bude nouzově možné připojení přes usb adaptér. ty miniaturní mají mizernou citlivost, potřebují wifi vysílač ve stejné místnosti.
https://sitove-karty.heureka.cz/tp-link-tl-wn725n/#prehled/

nadšenci taky můžou demontovat interní wifikartu pro mini-pci slot a podle ní koupit typ pro starší normu wifi 11n, tím využijí interní antény.
bazar nebo např. https://www.superlevnapc.cz/intel-hp-622anhmw-6200-6200-agn-wireless-card-sps-572509-001-300m
původní jsou ovšem pro wifi 11ac, ale i tak to snad pojede.

autodiagnostika: taky se dnes prodávají levné typy s připojením přes bt k mobilu, člověk pak nemusí řešit verzi windows.
https://www.profigaraz.cz/autodiagnostika/autodiagnostika-elm-327-v2-1-bluetooth-obdii/

Ahoj

PC nebo notebook?

Pokud notebook, jeho kompletní název a firemní označení celé

Pokud PC, název základní desky, celý komplet vše co o ní najdeš

WiFi je součástí, nebo něco přidaného do...toho čehosi

Čím víc se tu od tebe objeví, tím lépe, ovladače se najdou

Dříve to šlo... Měli sme tam Windows 8 a aktualizovala jsem na Windows 10...pak si chápu vzpomene že chce diagnostiku na auto a to nešlo, tak jsem to preinstalovala na Windows 7...diagnostika sice jde ale zase potřebujeme internet... No takže doma mam peklo... Achjo. Vypadá to že musíme koupit novej notebook...