Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 wifi

Dobry den. Preinstalovala jsem operační systém z Windows 10 na a nejde internet. Nevím kde stáhnout z jiného PC ovladače. Prosím poraďte. Dekujj

Ahoj

PC nebo notebook?

Pokud notebook, jeho kompletní název a firemní označení celé

Pokud PC, název základní desky, celý komplet vše co o ní najdeš

WiFi je součástí, nebo něco přidaného do...toho čehosi

Čím víc se tu od tebe objeví, tím lépe, ovladače se najdou