Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou obrazovku sakryš

Hezkou neděli, jakou TV vybrat?
Absolutně se nevyznám co je lepší a a co to znamená Led, Oled, Qled, Mini Led, Neo Qled a další a další.....

Chci si pořídit tv něco mezi 25K - 30K.

1. Aby sportovní přenosy byli ostré, rychlé a plynulé.
2. Možnost aplikace Kodi.

Četl jsem, že záleží na Hz a na poskytovateli IPTV.
Mám více poskytovatelů TV stanic, vždy jsem dostal tuto možnost k mobilním tarifům, tak předpokládám, že tato část je vyřešená a vždy si vyberu tv stanici v nejlepším rozlišením.

Rád bych se s vami chtěl poradit, než skončí MS v hokeji, nebo než začne Euro 2024.

Přeji krásnou něděli všem.

Já nechci kupovat zbytečně nějakou drahou tv co má aplikací po kok.....
nechci žádný utra super, mega, skvostný.......
Chci jen TV, abych se nenachytal a nebyla jako ta co mám teď.
Teď mám 50Hz a nic moc u toho hokeje.
Mám koukat po Oled, nebo Led?

Koukat po 100-120-144Hz, Qled, Neo Qled, Oled. U Qled aby nebylo podsviceni "edge". Taky otazka jakou uhlopricku, osobne bych nesel pod 65". Kolem 30k se v te uhlopricce da sehnat celkem slusna televize. Vybiral bych mezi Samsung - Sony - TLC - LG, u Samsungu muze byt problem Tizen (ktery mne vyhovuje a nemenil bych), protoze pokud je podminkou pres kterou nejede vlak Kodi, tak pro nej pokud se nepletu neni. Nove je Kodi tusim i pro WebOS ktery ma v sobe LG, nevim no - ja ten system nejak nemam rad, i kdyz jinak dela LG dobre televize.

Pokud neco s Androidem kvuli Kodi, tak treba TCL 65C845