Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ohledně notebooku s 8gb grafikou

prosím lidi pomoc zjištoval sem si něco ohledně grafik a notebooky s 16gb grafikou sou až nad 70 000 takže mi chce někdo tvrdit že když si ted koupim notebook za šedesát tak na něj příští rok budu jen na vypnutej koukat a žádný nový hry na něm nerozjedu? vysvětlí mi to někdo jde mi z toho hlava kolem děkuju

tak přesně to sem si myslel je to pravda takže noutbuk najn jdu do pc který s 16gb začínaj už od 25 000 😁 právě že sem zrovna před měsícem svuj noťas uvařil ted se vždycky po chvilce vypíná sem myslel že to byl vadnej kus takže fuj notebooky ne