Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Izolace jadra

Zdravim mam dotaz mam win 11 , a vyplou izolaci jadra , ale nejdou mi s tim hrat nektere hry napriklad CS2 ,Dota2,Fifa , nevite proc ? Neni na to nejaky fix ? Dekuji

Protoze je to z prominutim uplna blbost a omezuje to spousti ruznych programu a aplikaci , a druha vec ze to snizuje vykon ve hrach , a samotnej microsoft doporucuje na hernich pc integritu mezipameti vypnout , nektere hry s vypnutou integritou normalne funguji ale treba to cs2 a faceit anticheat se proste nezapne , dota2 taky nejede fifa nejede

https://support.microsoft.com/en-us/windows/options-to-optimize-gaming-performance-in-windows-11-a255f612-2949-4373-a566-ff6f3f474613

https://www.reddit.com/r/Windows11/comments/18akdmi/windows_11_23h2_update_is_affecting_gaming/

Je toho hromada i na youtube sou ruzny benchmarky s ON vs Off

Ale tohle neni muj problem ja zadnou zmenu ve vykonu nepocituji , me jen zajima proc me nejde hrat kopec her , kdyz je to vypnute . Na win 10 prej tato moznost s integritou ani neni a hry bez toho jedou , tak me to sere a pokousim se zjistit jestli na to neni nejakej fix nebo ja nevim . Diky