Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kancelářský notebook

Ahoj, chtěl bych kancelářský notebook, moje požadavky jsou aby to mělo ssd disk za co nejméně peněz. Chtěl bych si zašifrovat disk. Přemýšlím o veracrypt. ale když se dívám na nabídky tak třebas tento má v popisku napsáno

Navíc je notebook vybaven také specializovaným čipem dTPM 2.0 (Trusted Platform Module), který pomáhá spolehlivě šifrovat obsah disku.

https://www.gigacomputer.cz/zbozi/1468695-lenovo-thinkpad-l390.html

Nevím zda se jedná o zašifrování celého OS, nebo jen složky.

Děkuji za rady

ma to nejnizsi kancelarske parametry (4jadrovy cpu, 8gb ram, 250gb noname ssd, a windows edice pro).
za me na office ok.

dival ses po nejlevnejsim ntb, takze jsi vybral opotrebeni "stav b".
to uz je na kazdem, jestli preferuje jejnizsi cenu, nebo bude hledat drazsi "stav a".