Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Dobrý den mám dotaz ohledně graf. karty.Která z těchto karet je lepší?Jak se to dá poznat?

NVIDIA GeForce FX 5200 a NVIDIA GeForce 8200M

Děkuji za odpovědi

mobile moze byt len zabudovane alebo napevno napajkovane v notebooku, tak co vlastne chces porovnavat? Chces si kupit notebook alebo co? Porovnavaj porovnatelne a nie jablka s hruskami. BTW. grafika v notebooku sa neda menit tak neporovnavaj vykon normalnych grafik z nejakych obchodov, ked chces kupit notebook.