Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na aliasy adresářů ve Windows

Volně navazuji na tento thread a chtěl bych se zeptat, zda existuje nějaký program pro Windows, který by ke každém adresáři (vulgo složce) přiřadil, lépe řečeno vygeneroval alias (ne nějak systémově v registrech; bude se jednat o tisíce až desetitisíce adresářů).

Jak jsem zjistil, existuje prográmek Launchy, se kterým by pak neměl být problém podle těch aliasů požadovaný adresář najít.

Takze mas v exceli zoznam
alias | adresar
?

nema ten program moznost import alebo export v textovej forme? Excel vie importovat aj exportovat z/do .txt

P.S. ked sa nieco zmeni (napr. adresar) tak upravujes rucne ten excel? Potrebujes potom vobec este excel? (predpokladam ze zoznam si mozes upravovat a pozerat v tom programe)

Ten seznam adresářů ještě nemám, ale nebude problém si jej nějak udělat (něco jako blahé paměti "dirlist >aaa.txt"). Pak ho narvu jako *.csv do Excelu a přiřadím k němu další sloupec s vygenerovanou řadou čísel např. "0000000000" až "9999999999".

Pak bych to všechno zase vyexportoval do *.txt. No a tohle kdybych narval do do souboru alias.dat v Gundogu, tak jsem spokojen a mám ten problém vyřešen.