Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows - někde je nějaká chyba

prosím poradte pocítač je pomalej při spouštění internet vubec nenačte že je chiba pří nastavení ale to bylo dosud vše dobré, a ještě mě to píše že se sistem nemuže připojit ke službě widouws tak sem skusil jit do počítače a nic sem nenašel nevym si s tím rady pomozte j
Změna předmětu, původně: windows
Změna kategorie, původně: Software (karel)

ahojky,jedná se o to že sem zapoměl na antyvyr co měskončil a po nějaké době se mě zbrždoval sistém a potom i když nefunkoval antyvyr tak sem skusil kontrolu a zjistilsem že me napadl trojský kun a ted toho na tom druhém počítači nefunguje

Tak pripojis se k sluzbe Windows nebo nepripojis?
Internet se pri spousteni pocitace nenacita, ten se nacita az pri spusteni prohlizece.
Zkusil jsi proverit pocitac na viry a spyware?
Zkusil jsi odinstalovat zbytecne programy?
Zkusil jsi povypinat programy, ktere se ti zbytecne spousti po startu?

tak sem skusil jit do počítače a nic sem nenašel

Tak to je jasne, bud ti niekto ukradol vsetky komponenty z pocitaca alebo po tom ako si vosiel do pocitaca si zavrel dvere a nezapol si svetlo :-)
P.S. ty si trpaslik ze chodis do pocitaca?

P.S.2. skus stiahnut superantispyware (najdes cez www.google.com) a nabootovat nudzovy rezim (pri starte Win mackat F8) a prescanovat cely disk. Ak nepomoze tak si odzalohuj data a preinstaluj uplne nacisto Windows a vsetky ovladace. Ak nevies o com hovorim tak to niekam odnes kde su schopni odvsivit alebo preinstalovat PC.