Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NAstavení účtu ve WIN 11

Dobry den, potřebuji pomoc...
Nějak jsem nastavil že mám typ účtu místní a když chci se podívat na něco na co potřebuji práva tak to nejde, a k tomu když se podívám na seznam všech účtů co jsou v PC tak všechny ostatní účty kromě toho jednoho jsou zakázané a nejdou povolit - napíše to že potřebuju oprávnění správce abych tuto změnu mohl provést
Nevíte co mám dělat?
DĚKUJI MOC

ano, před 30 lety byla ohromně populární scénka "já jsem tady vedoucí". vidím, že to platí furt.

to jsou home windows, nebo normální profi?
co vypíšou příkazy:

net localgroup administrators
net localgroup users

(samozřejmě v okně cmd.exe)

Windows je profi
a první příkaz napsal tohle:

Název aliasu     administrators
Komentář         Člen skupiny Administrators má úplný a neomezený přístup k příslušnému počítači nebo doméně.

Členové

-------------------------------------------------------------------------------
Administrator
Příkaz byl úspěšně dokončen.

a druhý tohle:

Název aliasu     users
Komentář         Člen skupiny Users nemůže provádět nechtěné ani úmyslné změny systému a může spouštět většinu aplikací.
Členové

-------------------------------------------------------------------------------
NT AUTHORITY\Authenticated Users
NT AUTHORITY\INTERACTIVE

DĚKUJI ZA RADY DALŠÍ