Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skrill poplatek 5€ za neaktivitu

Zalozil sem si na skrill ucet a pak mi doslo ze zbytecne, nic sem nevlozil.
Ted mi chodej emaily ze poplatek 5€ (screen)
Na ucet se nemuzu dostat jelikoz to ode me chce nejaky kod, ktery mi z meho subjektivniho hlediska nebyl sdelen protoze jinak bych si ho napsal. Jestli ho napsali random nekde do rohu obrazovky a k tomu poznamka tajplny, nahodny, zabezpecovaci kod tak sou hovada.
Muzou to ode me vymahat? Nejhorsi je ze si nepamatuju jestli sem jim dal ID protoze to je rok. Zlodeji zlodejsky.

A kouknul ses co mají v Podmínkách?
https://www.skrill.com/cz/zapati/obchodnipominky/skrillaccounttermsofuse/

13.2. Váš účet Skrill je zdarma pro osobní použití, pokud se přihlásíte nebo provedete transakci alespoň jednou za každých 6 měsíců. Pokud se nepřihlásíte nebo neprovedete transakci alespoň jednou za každých 6 měsíců, bude z vašeho účtu Skrill odečten měsíční poplatek za službu, jak je uvedeno v části „Poplatky“ našich webových stránek. Pokud si při uzavření účtu Skrill nevyberete zbývající zůstatek ze svého účtu Skrill, bude z vašeho účtu Skrill nadále strháván měsíční poplatek za službu, dokud nebude zůstatek nulový. Tento oddíl 13.2 zůstane v plné platnosti a účinnosti i po ukončení těchto Podmínek použití.

"dokud nebude zůstatek nulový"
Jestli to pro tebe není jednoznačné tak se obrať na podporu Skrillu.