Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externi hdd

Zdravím.Koupil jsem externi hdd a zajímalo by mě jaký je správný postup při připojování a naopak odhlašování k počítači přes usb. Na hdd je vypínač a je napájen externě.Ptám se proto,že například u me hdd kamery je důrazně zakazáno vytahovat baterii při práci hdd.

Tak jsem nakonec ztravil včerejší večer zformatováním hdd a opětovným nainstalování XP. Dělal jsem to po třech letech běhu OS a už to asi potřebovalo.Zatím jsem dal pouze avast a teď by mě zajímalo co doporučujete pro další ochranu, abych si OS hned nezas... několika programy a hlavně víry atd.Ještě by mě zajímalo, jakým způsobem zakázat při startu XP načítaní několika programu zobrazujících se vedle hodin dole.Po instalaci ovladaču je jich tam tentokrát zase nějak hodně...:-D