Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zapojit paměti pro dual channel?

poprvé budu používat paměti do dualu,ale nejsem z to rozluštit jak je dát aby fungovaly správně...2x2GB dát je do stejné barvy když 1+3=žlutá,2+4=oranž???
Změna předmětu, původně: poraďte prosím, (karel)

Jedina spravna odpoved je v navode k tvojej tajnej zakl.doske. Moze to byt tak aj tak, podla toho ako sa vyrobca zrovna vyspal. A ked mas nejaky problem s citanim navodu tak sa to da aj vyskusat a pozerat si co vypisuje BIOS, su len dve moznosti ako to tam strcit.

To mas problem si pozriet tabulku kde su napisane slova Slot1 Slot2 Slot3 Slot4 a pod nimi napr. yes yes no no apod? Alebo Dual nic Dual nic apod?
Taku tabulku by som snad pochopil aj keby bola v japonstine.

P.S. vyskusaj to v slotoch rovnakej farby, a potom skontroluj co vypisuje BIOS pri starte alebo vo Win napr. CPU-Z alebo everest home apod, ze ci to ide v dual channel, ako uz bolo pisane