Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Netflix - aktualizace zařízeních v domácnosti

Zdravím, jdu pro radu s Netflixem, jelikož mě už zvedá ze židle a mám chuť ho zrušit. Jedná se o to, že jsem koupil novou TV do domácnosti, kde mám zařízení přiřazené od vzniku účtu X let. Po přihlášení mi po pár dnech přišel mail "Vaše televize není zahrnutá do domácnosti Netflix v tomhle účtu." Aktualizujte si domácnost Netflix. Takže jsem dal aktualizovat, poslat kód na email, potvrdil ho. Přišlo mi "Hotovo: Vaše domácnost Netflix je potvrzená" "máte hotovo. Následující zařízení jsou odteď součástí vaší domácnosti Netflix:" no a druhej den to samé...
Místo zapnutí Netflixu že zařízení není zahrnuté blabla. Potvrdil jsem to zase a další den znovu a teď je to už čtvrtý den v řade to samé. Takže platím nefunkční službu a můžu se jak debil uklikat potvrzováním bleh. Kde je sakra problém? Proč si tu aktualizaci a přiřazení nepamatuje? Měl někdo stejný problém? Jak to pořešit?
Aby toho nebylo málo, začalo mi to vyhazovat souběžně i u jiné TV v druhém baráku, která tam byla přiřazená dlouhodobě a každý den to chce znovu aktualizovat a potvrdit 3 dny po sobě... Mám z toho docela nervy.
Ano, jakmile to bude možné obrátím se na zákaznickou podporu. Těmto "gigantům" je totiž snad nereálné poslat privátně email, všude jen FAQ, chat v eng mají nedostupný a telefon až za X hodin...
Díky za radu (jinou než zrušit účet a support)

Zdarec
Už to bude nějaký pátek co si Netflix platím, fakt dlouho, ani nevím
To samí, akorát jsem s tím nechtěl začít. Nicméně je toto patrně důsledkem jejich nových opatření

začalo mi to vyhazovat souběžně i u jiné TV v druhém baráku

"Patrně" vidí jinou IP, to je má domněnka
Ano, podle podmínek to možné není, je možný "koupit člena navíc"
edit:
mimo domácnost

No ale jiné zařízení na té jiné IP funguje př. TV najednou ne, ale notebook pořád bez problémů. Stejně tak teď tady, kde mám novou TV háže problém jen TV, ale v prohlížeči to jede.
// počet zařízeních omezen není ne?

Tak jak to popisuješ, tak přesně se to chová i mě
Prostě nemám jedno u sebe
Tam je to tuším bráno jinak. Je rozdíl TV nebo MMC a zařízení jako PC, mobil, tablet...atd, jsou jiná skupina
To první se hlásí jako stacionární a mají certifikaci od výrobce

U nejvyššího tarifu jsou právě 4 certifikace, napsal bych to jako pevné, velké + asi 7 mobilů, ale v jedné domácnosti, z toho plyne ta IP adresa
Proto ti to vedlejší dům rozhodí a jejich systém neví co je pod IP tou "hlavní" a střídá, velmi stručně lidově

edit:
naprosto srozumitelně
https://help.netflix.com/cs/node/24926

Ano mám Prémium.
"Účet Netflix mají sdílet lidé, kteří spolu bydlí v jedné domácnosti. Lidé z jiných domácností si musí zaregistrovat vlastní účet, aby se mohli dívat na Netflix.
Uživatele svého účtu můžete spravovat po nastavení domácnosti Netflix.
Domácnost Netflix je skupina zařízení připojených k internetu na místě, kde se na Netflix díváte nejčastěji. Domácnost Netflix se dá nastavit na televizi. Veškerá další zařízení, která používají váš účet Netflix a stejné připojení k internetu jako příslušná televize, budou automaticky zahrnuta do vaší domácnosti Netflix."

Pokud to tedy chápu dobře, stojí to na té TV, která jako nepřenosné zařízení musí být vedená jako jedna hlavní. A jinde se TV musí potvrdit dle podpory jednou za 30dní. Jenže mě teď nepouští ani jedna.

Support psal:
"Chcete-li sledovat Netflix v televizi mimo domácnost, která může být druhým domovem, hotelem atd., musíte tyto kroky provést jednou za 30 dní
R
Krok 1: Připojte svůj telefon k primární domácí WiFi a nějakou dobu streamujte
R
Krok 2: Připojte svou druhou domácí WiFi k telefonu a nějakou dobu streamujte
R
krok 3: poté připojte televizor, abyste mohli streamovat"

Asi to nechápu ten jejich systém :/