Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktore HTPC

Zdravim, rozmyslam o zakupeni HTPC, ale moc sa v tom este nevyznam, vedel by mi niekto poradit, ktore zo zariadeni na tejto stranke www.hdshop.sk su dobre a na co treba davat pozor. Diky.

Tohle nejsou HTPC, ale multifunkcni prehravace. HTPC /samohrajka/ je klasicke pececko, poskladane s ohledem na libivy obyvakovy "dizajn", co nejmensi hlucnost, co nejvetsi pripojitelnost k AV retezci a "lamma friendly" ovladani. Tohle stavim; s tebou uvedenymi bazmeky zkusenosti nemam.