Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zapnout PC

Dobrý den.

Mám takový zvláštní problém, kamarád má PC - CPU : AMD Sempron 2GHz, GPU : 7600GT, MT : nVidia nForce od Gigabyte, 1GB RAM,
doteď mu PC jelo úplně normálně ale najednou mu nejde zapnout a říká že nikdo dovnitř nehrabal.
Zapnout mu nejde v tom smyslu že zmáčkne tlačítko na zapnutí a začně svítit zelená kontrolka ale monitor se nezapne (No-Signal).
A furt jen svítí zelená kontrolka nic víc.

Moc Vás prosím kde může být problém ?

ať zkusí oddělat bočnici a začenichá, jestli není cítit něco spáleného. tipoval bych totiž taky na zdroj, toto by bylo typické.
a pak to chce doufat, že toho zdroj sebou nevzal víc. jestli nemá model s 12cm větrákem, ať neváhá a jde ho rovnou koupit nový.

----
OT: hloubám nad tvým podpisem; celkem rozchodím když v běžném textu cizím lidem někdo používá oslovení velkými písmeny jako v osobním dopise. ale nadbytečné vykřičníky, ty mě teda serou.