Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínanie PC

Zdravím. Môj intel PC sa začal vypínať a opätovne zapínať. Môže byť dôvod lacné vodné chladenie? Síce žblnká,ale či chladí to netuším. Viete niekto poradiť?

Nemanipuloval jsi s tím chladičem nějak nebo nepřenášel bednu? Pokud "žbluňká", tak tam bude vzduch a je potřeba to odvzdušnit. Otázka, jestli to má nějaký ventil na odvzdušnění. Někdy stačí malá bublina a už to nefunguje správně. Snad ho máš správně umístěné. Taky můžeš změnit pozici radiátoru a uvidíš, jestli se to změní.