Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W7pro 64bit EN ISO

Dobrý den,

nemáte někdo link na ISO W7 pro EN 64bit s integrovanými aktualizacemi a drivery pro instalaci na M2 SSD?
(něco jako CZ verze od TOBY - tu mám).

Změna kategorie, původně: Software (host)

Já mám prográmek od výrobce základovky, který tu integraci do ISO provádí i originální W7pro EN DVD (dokonce krabicovou = neOEM verzi). Už jsem tu integaci driverů před lety provedl a v pohodě to nainstaloval, takže bych je asi mohl zaintegrovat i do DVD se záplatami bez těchto driverů. To DVD se záplatami bych rád získal, protože to urychlí případnou reinstalaci a navíc ty záplaty časem nemusí být dostupné.

zaplaty:
smysl maji jen "sp2 rollup" + 2 pomocne zaplaty pro sha2 + mesicni security updaty do r.2017 (nez to ms dokakal spectrem) + rdp zaplata z 2019 + update na ie11 + posledni kumulativni aktualizace ie11 + volitelne edge for w7.

souhrných oprav pro verze meltdownů a spectrů bylo asi 10 (jistě že šířených přes aktualizace ms, odkud tazatel plánuje tahat aktualizace w7).
a protože byly zařazeny mezi security záplaty, přestal jsem je od r.2018 sbírat. ani intel si zřejmě nemyslel, že by byly nějak důležité, protože veškeré testy cpu dělal zásadně bez nich, aby ty powerpointy nějak vypadaly.
ostatně hned tu první záplatu ms posral, v jeho implementaci se zranitelnost naopak stala síťovou - to už nebyla práce intelu.
doporučenými záplatami a opakovanými záplatami záplat jsem se na výjimky nezabýval, na to je život příliš krátký.

to žiješ vo velkom omyle,spectre/meldown chyby sa týkajú všetkých x86-64 procesorov,akurát že tieto chyby boli objavené ako prvé na procesoroch intel,inak ich majú všetky 32/64-bitové cisc procesory,nielen intel procesory,že sa niečo nazvalo intel spectre/meltdown nebolo podla toho,že sa to týka len intelu,ale kvôli tomu,že tieto chyby boli odchytené ako prvé na intelovskom procesore,neskôr sa chyba potvrdila aj na amd,starých cyrix,transmeta a ostatných procesoroch,ktoré majú príbuznú/kompatibilnú architektúru....chyba meltdown sa dokonca týka všetkých procesorov,ktoré majú nejaký typ určitých cache pamätí,takže ušetrená nieje ani arm architektúra....

jsem nepřihlášen, nemohu dát mínus, někdy si zkus cesty jak vypadají v cz verzi.
mrchosoft to řeší hard či soft linky nebo jak jim říká, ale není to 100%.

protože se občas zabývám instalačními skripty a mimo normální angličtiny se setkávám i s cz prostředím, vím, že leccos v cz neexistuje.

1. je to symlink
2. symlink bol prv vlastnosťou Linuxov (a iných Unix systémov), a Microsoft to pridal do Windows až od Visty. Pred Windows Vista mali len tzv. .lnk odkazy, následne Junction point link ako súčasť NTFS 3.0 a vyšších (Windows 2000)

ještě jednou a pomalu:

protože se občas zabývám instalačními skripty a mimo normální angličtiny se setkávám i s cz prostředím, vím, že leccos v cz neexistuje.

snad někoho zaskočilo, že vyvrcholením sdělení byla až poslední věta.
osobně jsem spíš čekal výtky k tomu, že kdybych místo univerzálních batek pro prostředí xp+ používal powershell 2.0 s větším rejstříkem proměnných, že bych nemusel mít tyto jazykové konflikty.
aspoň by to reagovalo ke smyslu dotazu, i když to vždy neřeší klasického klikače v tentopočítači.

v poslední době se tu setkávám s módou vysvětlovačů, kteří žvaní ke všemu, jen zrovna ne k podstatě věci.
nějaké národní windows se selhávajícími cestami už jsem viděl a taky vím, že ms má profily uživatelů prolinkované. ale 100% to není a co se stane po doplnění en prostředí s původními jinými cestami, ví bill. tak toto bylo smyslem sdělení.

no co už.