Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dobrá cena za tento PC

Dobrý den,
potřeboval bych poradit s PC, který by měl být za cenu 15 500,- děkuji moc za rady

Kompletní specifikace:

Procesor AMD Ryzen 5 5600, 6 jader / 12 vláken, frekvence 4,4 GHz, chladič Endorfy Spartan 5 ARGB

Základní deska Gigabyte A520M - 6x zadní USB, RGB Fusion (ARGB), HDMI+DVI pro případ instalace procesoru s int. GPU, BIOS Flashback

RAM 32GB DDR4 3600 MHz

Grafická karta Gigabyte GeForce RTX 3070 Gaming OC 8GB - velmi tichá, 2x HDMI + 2x DisplayPort, dual BIOS

Rychlé SSD Samsung 1TB M.2 NVMe x4

Špičkový zdroj Endorfy 600W s účinností 80Plus Bronze

Úplně nová skříň Bitfenix s průhlednou bočnicí z tvrzeného skla (nestržená ochranná fólie) a 4 větráky s podsvícením - ovládání přes software (lze i zhasnout)
2x přední USB 3.1 a přední audio konektory

me taky vadi lidi, co na kazdy pulproblem zakladaji novy dotaz, ale zas:
v uvodnim dotazu byla nejaka sestava, k ni se objevi komentare, ted by mezi prispevky tazatel zamichal jinou sestavu a je pak tezsi se v tom pohybovat, treba kdyz reagujes jen na nejake komponenty a ted to musi ctenar posouvat o cem je vlastne rec.

druha sestava vypada lip, i kdyz se s konkretnosti dilu bazarnik taky nepretrhnul.
porad to vypada na fhd pouziti, ale lepsi grafika a cena. viditelny zadrhel tam nevidim.
tupe pareni her neni muj salek caje, jestli tato sestava vyhovuje, at si to koupi.