Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nb ovladace?

dobrý den.potřeboval bych rychle pomoct...koupil jsem si nb asus F5sr apo27...bez os ale nainstaloval jsem windows xp 32...ale jak hledam jak chci tak ovladace na nic nemuzu najit...pouze na windows vista :(...kdyby někdo věděl prosím pomocte mi.ráno odjíždím tak hodně spěchám.děkuji

Je to nejspíš hnusné chování výrobců HW ve spojení s Microsoftem, který se snaží na trhu protlačit nepodarek Vista. Já jsem tento problém vyřešil instalcí linuxové distribuce. Notebook běhá nepoměrně rychleji oproti Vistě, která tam byla předinstalovaná. Na Win XP nemám licenci, ale vůbec mi to nevadí Ubuntu mi naprosto stačí.