Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě Notebooku

Ahoj....omlouvám se,pokud zakládám nové téma,ale jsem v tomhle směru laik a potřeboval bych poradit konkrétně.

Chci si koupit domů notebook-použití zejména internet,foto- i vypalování fotek(nejlepší vložit kartu z foťáku přímo do počítače),sledování filmů.
Nevím,jaký přístroj splní moje požadavky,a jaký již bude zbytečně drahý.Našel jsem např.
ACER Extensa 5220-1A1G16Mi 10165 Kč
ACER Extensa 5620-2A2G32MN 12648 Kč

Nevím ,ale z nějakého důvdu si myslím,že je ACER nejlepší značka:-|

Přístroj potřebuji i s OS a nejlépe i s nějakým antivir.programem.

Děkuji za odpověď

z nějakého důvdu si myslím,že je ACER nejlepší značka

nech si na netu vyhledat "acer reklamace", nebo si všimni jak často se na fórech řeší závady těchto krámů (navíc extrémně ošklivých) - a dojde ti žes dobře pobavil :-)

z těch nejlevnějších šmejdů zkus něco od hp, bohužel cenu s os dáváš tak nízko, že půjde jen o pomalý odpad, s nízkou výdrží na baterky - čili prakticky k ničemu.

nech si vpravo vyhledat "koupit notebook" - protože při výběru ntb hodně záleží na způsobu použití, omezeném výkonu proti pc za 10 tisíc, na provedení displeje, na výdrži na baterky ...

jsem celej den nemel cas, hruza.

product.jsp
+ prikoupit Visty

nebo

product.jsp

Jsou to 17", takze tezky, ale na fotky, nejaky video a internet doma, kde jsem na el. siti, podle me idealni.
Pravda, das za to vic nez mas asi v planu, ale myslim, ze velky display se fakt hodi.

Jo a aby nekdo nekritizoval, tak urcite to nejsou zadny spickovy notebooky, ale zase smejdy Acery taky ne. Je to proste snaha o co nejvetsi notebook za rozumnou cenu.