Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě Notebooku

Ahoj....omlouvám se,pokud zakládám nové téma,ale jsem v tomhle směru laik a potřeboval bych poradit konkrétně.

Chci si koupit domů notebook-použití zejména internet,foto- i vypalování fotek(nejlepší vložit kartu z foťáku přímo do počítače),sledování filmů.
Nevím,jaký přístroj splní moje požadavky,a jaký již bude zbytečně drahý.Našel jsem např.
ACER Extensa 5220-1A1G16Mi 10165 Kč
ACER Extensa 5620-2A2G32MN 12648 Kč

Nevím ,ale z nějakého důvdu si myslím,že je ACER nejlepší značka:-|

Přístroj potřebuji i s OS a nejlépe i s nějakým antivir.programem.

Děkuji za odpověď

jsem celej den nemel cas, hruza.

product.jsp
+ prikoupit Visty

nebo

product.jsp

Jsou to 17", takze tezky, ale na fotky, nejaky video a internet doma, kde jsem na el. siti, podle me idealni.
Pravda, das za to vic nez mas asi v planu, ale myslim, ze velky display se fakt hodi.

Jo a aby nekdo nekritizoval, tak urcite to nejsou zadny spickovy notebooky, ale zase smejdy Acery taky ne. Je to proste snaha o co nejvetsi notebook za rozumnou cenu.