Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou televizi (plazma/LCD) do 20.000,- Kč?

Zdravím všechny,
určitě jste zde již mnohokrát řešili problém,jakou zvolit televizi.Tak to zkuste ještě jednou se mnou. Jsem laik a ještě k tomu ženská a zas nějak extra tomu nerozumím.přečetla jsem si už pár článků a diskuzí,ale všechny jsou vesměs stejné.jednou je mrtvá plazma,jindy lcd.Tak nevím. Můžete poradit??
Plazma či lcd:
1,z hlediska energie a náročnosti
2,z hlediska kvality obrazu
3,ze všech možných i nemožných hledisek,určitě máte i sami různé zkušenosti.
Chtěla bych investovat tak do Kč 20,000,-- tak to by se snad dalo,kdybych chytla nějakou dobrou akci,ale při úhlopříčce kolem 94,je většinou lcd dražší než plazma panasonic,čemuž nerozumím.
Děkuji moc za vaše rady a názory a prosím piště spíš laicky.
Anča
Změna předmětu, původně: Televize (josephino)

Chápu to tak, že TV mají různé tunery DVB-T (MPEG2), DVB-C, DVB-S a některé, jako třeba Sony Bravia konektor pro přídavný modul dekodéru placené TV nebo přídavný tuner DVB-T (MPEG4). Když si koupím modul Conax CAS7 půjde mi to na UPC kabelovku...

jej, tak to je o dost dulezitejsi nez kdejake marketingove trhaky jako FullHD. V tom pripade chci LCD TV s konektorem pro pridavny modul. :-)

Znamena to tedy, ze abych mohl sledovat UPC bez toho, ze bych si od nich musel pronajimat dva SETOBOXY, tak musim mit TV s DVB-T, DVB-C a konektor pro pridavny modul, nebo jen DVB-T a konektor pro pridavny modul. :?:

Hele, já to zvládám především v teoretické rovině (samouk);-)ale vím že TV s volným slotem je dobrá věc(i konektorů Scart, HDMI,..). Proto jsem v reakci na odkaz na Samsung výše oceňoval jedinou věc- ten slot. S LCD TV Samsung mám dvě praktické zkušenosti (příbuzenstvo 82 cm LCD HD Ready bez DVB-T cca dva roky a týden staré Full HD) a dvě o kterých jsem slyšel v okolí - výměna zobraz. jednotek kvůli zeleným čárám přes obraz. Proto Samsungy haním.

Myslím že stačí tuner DVB-T (případně kombinovaný s analogem, např. u nás na Moravě bude DVB-T až přespříští rok) a konektor pro modul. Zkus ale projít celou tu diskuzi a pokud to bude stále nejasné do diskuze napiš ať Ti to někdo polopaticky vysvětlí:-) .

no, to jsem ted delal (prochazel diskuzi), ale nic. :-(

jo na kabelovku je potreba DVB-C a ten slot na ten modul.

pokracovat v samostudiu budu vecer, ale vidim to vzhedem k tomu integrovanymu DVB-C na Sony Bravia, ted jeste pohledam, aby to melo i ten slot. :))

Dik.