Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gmail nezasílá upozornění na emaily

Ahoj, mám problém pořídil jsem si nový mobil Nothing phone 2a, bohužel mi na něm nefungují upozornění na příchozí emaily od Gmail. Zkoušel jsem snad všechny známé triky ( výkon na plno, nešetřit baterku, v nastavení Gmail povolená synchronizace a zaplé upozornění na všechny příchozí emaily...) už jsem zoufalý, máte někdo stejný problém ? Zvládli jste ho vyřešit ?

GMail je aplikace jako každá jiná.
Mail se ti stáhne sám nebo ho musíš stáhnout ručně stažením v GMailu dolů?

Nastavení oznámení má v obecných oznámeních, pak i u konkrétního účtu (nebo přes nastavení / Aplikace / GMail)
U účtu v GMAIL máš oznámení zapnutá?

Pak si jeste zkontroluj v nastavení telefonu / Účty / Účet Google
zda máš povolenu synchronizaci pro GMAIL

Synchronizaci emailu mám automaticky ( nemusím stahovat v e-mailu dolů ), oznámení mám nastaveno v nastavení aplikace v rozhraní androidu, a pak i přímo v Gmail -tři čárky -nastavení email- oznámení, a stejně tak i v záložce general (obecné), zkrátka mám zaplé oznámení snad všude kde to jde 😅. Proto jsem už tak trochu zoufalý

Ďěje se to i na datech i WiFi ?
Mám "Šaomi"
Já u sebe jsem vysledoval že na datech se mi to stane taky. Na Wifi doma ne. Přijdu z venku z dat ke dveřím k WiFi a notifikace Gmail
Všechno ostatní mi chodí i na datech, ale osobně to neřeším, nic důležitého, maily si i přeposílám mezi schránkama, takže o tom vím
Nic nevypínám, nepřepínám, nechávám to pořád běžet obojí, ať si dělá co chce

Aha, děkuji za vysvětlení :)! Mě přišlo zvláštní že zbytek email klientů fungoval tak i tak, a že ten multitasking mi přišlo podle popisu spíš jak pop up okno, ale děkuji za vysvětlení příště už budu vědět 😅