Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kabel HDMI 1.1 nebo 1.3

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, zda-li by někdo neporadil - chci propoji pc INTEL Core 2 Duo E8400 - 3,00GHz, 1333MHz FSB, 6MB cache, socket 775, BOX (Penryn), grafika ASUS EN9500GT MAGIC/DI, 512MB DDR2 (1000MHz), NVIDIA GeForce 9500GT (550MHz), PCIe x16, SLi, 128bit, DVI, 2 GB RAM s LCD televizorem pomocí HDMI kabelu - jsou k dostání HDMI 1.1 a HDMI 1.3. Jakým kabelem to propojit. Děkuji

samotný kábel nemá vplyv žiadny, na spomínané low-end grafické karty je úplne jedno,či je kábel xy verzie,tie stejne podporujú len najnižšiu verziu hdmi,verzia kábla by mala vplyv na zariadeniach z vyššej kvalitatívnej triedy-na nejakých stolných hifi zostavách s dvd/bluray prehrávačmi,projektoroch,domácich kinách ap.