Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows 11

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat stáhl jsem ze stránek Windows 11 iso a když jsem ho instalovat tak se zobrazovala část v češtině a část v angličtině.

Nevíte čím to může být jestli je chyba na mé straně nebo na straně Windows.

V příloze zasílám obrázky.

Předem děkuji za odpověď.

čili v angličtině jsou jen některé stránky instalačního průvodce, zdroj .iso máš originální.
protožes je všechny vyfotil, nejspíš jsi instalaci dokončil.
windows máš teda česky a všechno funguje?
ovladače budeš taky stahovat v češtině?

Jak aktualizace feature experience pack souvisí z dotazem? Nijak.
Tak ještě jednou.
Windows 11 24H2 (build 26100), který před nedávnem vyšel oficiálně, je sice oficiálně starý sotva tři týdny, ale build 26100 byl dokončen už před půl rokem (a uvolněn v insideru). Už před půl rokem byly tedy známé texty během instalace:
půl roku staré video...
https://www.youtube.com/watch?v=oKMqYelgwI4
A Microsoft během toho půl roku nebyl schopný přeložit do češtiny těch pár textů, co jsou v instalačce v buildu 26100 oproti předchozím buildům nové, a přidat je do česky lokalizované instalačky. Že mu to není trapné. Třeba se toho dočkáme v nějaké příštím refreši instalačky 24H2... v tom prvním iso (revize 1742) je mám anglicky, nové esd (revize 2033) jsem ještě nezkoušel.

Nejde o to, že by se někdo měl nebo neměl učit anglicky. Jde o to, že to jednak vypadá neprofesionálně a jednak to pak vypadá, jako kdyby se Windows rozpadal a může to mást uživatele, stejně jako to mate tazatele tohoto vlákna.
Minimálně ty texty u volby disku jsou podle obrázku z vedlejšího vlákna už opraveny (tipuju to na esd a tedy revizi 2033 = např. pokud se použije MCT).

No tak on Windows je sám o sobě taková fungující beta verze něčeho, co začne pořádně fungovat, až když vydají další verzi a následně její opravy.