Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hibernation

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na soubor Hibernation file, programy na čištění disku mi to vyhazují jako junk, má to něco kolem 2GB. Rád bych věděl k čemu to slouží a jestli to můžu nechat vymazat.Díky.

Sluzi na funkciu hibernacie (rezim spanku). Ked to nechces, tak si hibernaciu zakaz (u XP v ovl.panely - riadenie spotreby a energie - karta rezim spanku).
A nepouzivaj ziadne "programy na čištění disku", ked chces aby ti tie Win este par mesiacov fungovali.