Hlasité vyzvánění na mobil
Zdraví koupil jsem dědovi telefon pro seniory TCL Onetouch 4022S černý https://www.alza.cz/tcl-onetouch-4022s-cerny-d7919675.htm je tam 5 druhů vyzvánění ale i když je zvuk naplno pro důchodce je to hodně potichu ani já bych to z vedlejšího pokoje neslyšel kde stáhnou nebo klidně koupit nějaký jaký koliv zvuk který by byl nahlas? Tel má paměťové karty ale mp3 myslím nebere moc děkuji za každou radu. štastný Nový rok Zdeněk.
Umí MP3 zvonění.
https://www.tcl.com/sa/en/support-tv/faq/6821
Aj keď podľa tohoto návodu nastavím zvuk naplno je to aj pre mňa veľmi potichu. Môj mobil dokáže prehrávať MP3 zvonenia.
Existuje ešte jedno riešenie: dedovi zaobstarať načúvací strojček a bude počuť i vyzváňanie.
Napadlo mě třeba koupit levný BT repráček, který bude neustále spojený s telefonem, Pokud nebude hrát, spotřeba bude malá, nabíjet stejně musí mobil
Při příchozím hovoru bu de hulajdat klidně na maximum, to musí být slyšet
Něco..třeba, návrh
https://www.lidl.cz/p/silvercrest-mini-bluetooth-reproduktor-sbl-tw6-a2/p100337496002?utm_campaign=pricom_other_base-all_notset_ao_shop_nf_sl_ao&utm_content=cz_cpc&utm_medium=pricecomparison&utm_source=heureka&utm_term=p-100337496&hgtid=f3e4b825-273f-4808-acd9-7651ca3c4dd3
to mě take napadlo jenže reprák se po nejaké době nepoužívani sam vypne
Pokud má mechanický vypínač, tak se jen uspí, příchozí "data" ho probudí, ale raději zkusit, přiznám, nepotvrdím, zkusil bych, ale nemám na čem,..mohlo by to tak fungovat
edit:
pod sebou mám tvou otázku, bere mp3, taky jsem koukal
tak jsem nakopirova na pamětovku mp3 a nebere v jakém formátu to mám stáhnout ?
Spíš ještě otázka jak je to velký soubor a případně datový tok, jinak asi není důvod aby to nešlo
soubor má 4mb
4MB je docela dost na mp3, tak zkus nějaký jiný menší a uvidíš, jestli je to limitované velikostí souboru.
350 Kilobajtů a stejně nic
Ještě míň, a pak už...
Jo velikost, datový tok je kolik?
stáhni si nějaký zvuk upravený přímo pro mobily třeba tady a pak to i do telefonu správně nahraj a nastav. Když bude fungovat, tak to můžeš porovnat s tím svým.
Ještě aby to nebylo 320 kbps, ten telefon to asi nevezme, na zvonění stačí asi 64 kbps
4 milibity, jo? Jestli 4 megabajty, tak není úplně normální vybrat takhle velký soubor. Běžně mají vyzvánění 100-300 kilobajtů.
Vy mate uplně stejný a bere mp3 ja nikde ani na alze nenasel ze by podporoval mp3
Nie. Mám HUAWEI a to zvonenie je podľa mňa veľmi slabé.
Uprav si hlasitost potřebného zvuku mp3 v počítači, programem MP3Gain a pak ho nakopíruj do telefonu.
Nebere mp3 v jakem formátu bych to mel stáhnout ?
Cože? Program na úpravu MP3 souborů nebere MP3 soubory? Nebo co se nám snažíš sdělit?
pardon ten telefon nebere mp3
Tak si pak ten zvuk převeď do formátu, který telefon umí.
Musí to být ten konkrétní telefon? Nedá se ještě vrátit?
Děda má ALIGATOR V710 Senior a řve to tak, že z toho mám nervy.
A co pořídit nějaký chytrý náramek? Při vyzvánění mu bude vibrovat na ruce a toho si všimne.
Myslím, že chytrý náramek nebude s hloupým tlačítkovým telefonem bez OS fungovat, i když možná přes BT by alespoň ty vibrace jít mohly.
Koukal jsem se jenom jestli má BT, zbytek už jsem nestudoval.