Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vylepšit PC?

Čau. Mám tento PC:
Microsoft Windows XP Home Edition
Verze 2002
Service Pack 3

AMD Athlon 64 Processor 3200+
2,01GHz, 1 GB RAM

Graf. karta: GeForce 7600GT

Chci se Vás zeptat, jestli máte nějaké návrhy na vylepšení této sestavy. Tato PC sestava je už 2 roky stará a tak jsem si říkal že by bylo dobré ji "zaktualizovat".

Všem děkuji
Mike17

AMD Athlon 3200+ jenom na 2GHz? Já jsem měl AMD 3000+ na 2,4Ghz, tzn rada, pokud máš nějaké slušné ramky,tak ho zkus přetaktovat.Každá frekvence navíc je na spouštění systému,hry,práci znát. Dále musíš mít i kvalitní chlazení,protože přetaktování je i o zvedání napětí procesoru.Pokud máš box chladič tak se daleko nikam nedostaneš.Napiš taky co máš ještě za Základní desku.

Třeba...

Z Everestu vypsat "Název základ. desky", současné paměti (máte tam buď 2*512MB nebo jeden modul 1GB) atd.

Také udat cenu/limit, kterou chcete investovat do vylepšení, včetně zmínky, k čemu PC nejvíce využíváte a jak velké zvýšení výkonu (třeba subjektivně nadhodit) očekáváte.

Uveďte i výkon a značku současného zdroje.

tsbohemia je počítačový lidl, jestli chápeš jaký odpad tím myslím.
čili doporučuju nakupuj kdekoli jinde.
stručně: zvětšením ramek v ntb na 2x2gb uvidíš cca 3.3gb, ale pojedou ti v o něco rychlejším dual channel.
zvětšením jen na 2+1gb sice nebudeš plýtvat pamětí, ale dual channel nefunguje.