Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdělení ISO souboru

Zdravim, chtel bych se zeptat, mam velky ISO soubor asi kolem 8 giga. Je mozne ho nejakym programkem rozdelit na dva ctyrgigove? Prozatim jsem na vypalovani techto souboru pouzival dvouvrstva DVD, ale zrejme to pujde i jinak(levneji:)))?! Staci jen nazev programu, dal si snad poradim. Dik

Nedelal bych to.

Nejradeji vypaluju primo data - kdyz totiz nekde nastane chybka, je sance, ze chybka zasahne jen nedulezita data, kdyz vypalim iso, tak jedna chybka a uz to nerozbalim a kdyz to iso rozpulim na dve dvd a na jednom nastane chybka - vyhodim obe dvd.

Pri dnesnich cenach dvouvrstvich DVD (onehda se mi podarilo dokonce za 24,-) nechapu.

To mam kupovat DVD po internetu? A mam si je nechat zaslat na dobirku,ne? Jasne,ze je to na netu levny, ja mluvim o klasickych obchodech jako je TESCO atd. V nekterych obchodech ani o dvouvrstvych DVD nevi. Dost me prekvapilo, ze ani v DATARTu ve Špalku jsem nenasel. Tenhle dotaz se mel, ale puvodne tykat rozdeleni ISO souboru. Ne ceny DVD.