Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repro 5.1

Dobrý den mam takový problém zakoupil sem bedničky 5.1 zapojil sem je a hrajou mi jenom 4+ basy a když to v nastavení snažim opravit tak můžu akorát vypnout basy a zapnout místo toho tu 5. prostě musim bud to nebo to nevíte někdo jak to vyřešit??

?????? tooooooooo sem nepochopil

To máš tak. Koukni se z okna, uvidíš, jaká je už venku tma. A teď si představ, že my musíme dokouknout až k tobě, abychom uvděli na tvůj počítač, na tvé bedničky a zkoukli, jak to máš zapojené. Můžu ti říct, není to nic lehkého.
Proto jsme mnohem raději, když nám takové informace napíe přímo člověk, který se na něco ptá.