
Repro 5.1
Dobrý den mam takový problém zakoupil sem bedničky 5.1 zapojil sem je a hrajou mi jenom 4+ basy a když to v nastavení snažim opravit tak můžu akorát vypnout basy a zapnout místo toho tu 5. prostě musim bud to nebo to nevíte někdo jak to vyřešit??
U tajnych bedniciek strcenych tajnym sposobom v tajnej zvukovke existuje tiez riesenie, ale je tajne.
?????? tooooooooo sem nepochopil
To máš tak. Koukni se z okna, uvidíš, jaká je už venku tma. A teď si představ, že my musíme dokouknout až k tobě, abychom uvděli na tvůj počítač, na tvé bedničky a zkoukli, jak to máš zapojené. Můžu ti říct, není to nic lehkého.
Proto jsme mnohem raději, když nám takové informace napíe přímo člověk, který se na něco ptá.
Bedničky: http://www.alza.cz/reproduktory-genius-speaker-sw-d 70807.htm
Karta: integrovaná na ZD asi 5.1 ale nejsem si jistý
Ted mě napadlo nemusel by ten problém bejt spůsoben ti že mam zvukovku 5.0 ????
Ale já si nejsem jistý jakou mam
Tak napis aku mas zakladnu dosku a kam mas ktory konektor strceny a ako mas nastavene nastavenia zvukovky tykajuce sa repro.
A napis aj ze co prehravas, ked prehravas stereo-hudbu tak je snad logicke ze nepojde nic zo stredoveho repro. Ak mas v nastaveniach ovladacov aj test repro tak si to otestuj ze ci hraju vsetky vtedy ked maju hrat.