Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Řadič sběrnice SM

Mám desku MSI K8N Neo (MS-7030) a potřebuju najít ovladač ke sběrnici. Moc tomu nerozumím a nemůžu nic najít, dokážete mi poradit? Mám Win XP.

Tak od začátku. Chci připojit USB kabel k PC. Zničeho nic to nejde. Tak koukám do Správce zařízení a tam je žlutý otazník u Řadiče Sběrnice. Když to rozkliknu, tak to píše kód 28. Chyba. Jak bylo napsáno na netu, tak jsem zkusil odinstalovat, restartovat PC a mělo by se to samo nainstalovat znova. Nestalo se. Tak proto hledám ovladač, aby sběrnice fungovala. Bohužel i po nainstalování toho ovladače, na kterej jsi mi dal link to nejde.

A uz vies aku mas dosku?
Ovladace potrebujes vsetky ktore su pre WinXP (32bit). Vyrobca ich nedava na web zo srandy aby sa nenudil.

P.S. hlavne potrebujes
NVIDIA nForce3 System Drivers
a potom
Realtek ALC Series AC97 Audio Driver

napr. z tej prvej dosky (Neo platinum)

P.S. asi bude dobre nainstalovat potom aj
AMD Cool and Quiet Driver
a aj
Nvidia nForce3 SATA/RAID driver for Windows 2K/XP

P.S.2. kebyze mas na doske aj sietovku, tak mas potom asi V2.0 a potom pouzi ovladace odtial
http://global.msi.com.tw/index.php?func=downloaddet ail&type=driver&maincat_no=1&prod_no=217
najlepsie keby si si pozrel priamo na doske ze co presne to je za dosku.