Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyčištění PC

Dobrý den,
mám totálně zaneřáděný NB a potřebuji ho vyčistit. Vůbec ale nevík kde mam programy, které chci smazat.
Takže k otázce mohu naformátovat celý HDD anichž bych vyhodil OS a všechny ovladače?
Na ovladače mam instalačky ale nevím jak to bude s wifi. Děkuji za rady.

Naformátovat to můžeš ale os a ovladače ani wifi nezůstane. Wifi ti někdo musel nastavit ne ? Tak buď ti řekne jak nebo to bude muset nastavit znovu.

Pokud víš že je ntb už zaneřáděný neztrácel bych čas různýma léčicíma a zrychlujícíma programa ani vypínáním různých programů, šance že se to uvede do původního rychlého stavuje je skoro nula.