Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk na Skype funguje jednosměrně

Dobrý večer, mám následující problém. Při hovoru přes Skype mě volaný slyší perfektně, ale já jeho hlas mám zkreslený jakoby hlásek komixové postavičky. Nejspíš chyba bude ve zvukové kartě, ale nevím, zda to je v nastavení a dalo by se to napravit doma nebo s tím musím někam do servisu. Koupila jsem starší notbook, winXP, graf.karta Radeon 7500, zvuková karta onboard. Možná se ptám úplně hloupě, ale byla bych Vám vděčná za radu. Děkuju a přeju hezký večer.

zadej jako volané číslo - echo123 - prozvoň, ozve se ti "englická" baba, nech jí domluvit, a až se ozve gong, počítej nahlas a pomalu třeba do pěti.
Až domluvíš, tak by jsi měla slyšet, to co jsi namluvila.
Jestli ne, "závada je na vašem přijímači", a platí to co psal nade mnou "Méďa Béďa".

Diky za rady, hlasitost dole na liště je dobra a zkouška s babou na Skypu potvrdila to, že můj hlas je zkreslený. Když mluvím s někým na Skypu, můj hlas na druhé staně je normální a hlas z druhého konce já mám zkreslený, čili se potvrdil problém ve zvukové kartě - co s ní dělat? Je to závada, kterou sama nemohu odstranit a je třeba navštívit servis? Díky.

Zkusil bych najít nějaké novější ovladače ke zvukové kartě. Další varianta je, že NB z nějakého důvodu nestíhá zpracování příchozích dat. To znamená laborování typu omezit programy spouštěné po startu, zkontrolvat nastavení swap souboru, zkusit např. zvětšit paměř RAM (je-li to možné) atd.

Měl jsem stejný problém a chyba byla na mé starně a to s rychlostí internetového připojení .Pomáhalo povypínat vše zbytečné, dokonce i antivir, který stahoval aktualizace z netu. Poté co zvedly výkon ( mám bezdrát ) z původních 256 na 1 Mb je to v naprosté pohodě .