Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk na Skype funguje jednosměrně

Dobrý večer, mám následující problém. Při hovoru přes Skype mě volaný slyší perfektně, ale já jeho hlas mám zkreslený jakoby hlásek komixové postavičky. Nejspíš chyba bude ve zvukové kartě, ale nevím, zda to je v nastavení a dalo by se to napravit doma nebo s tím musím někam do servisu. Koupila jsem starší notbook, winXP, graf.karta Radeon 7500, zvuková karta onboard. Možná se ptám úplně hloupě, ale byla bych Vám vděčná za radu. Děkuju a přeju hezký večer.

Měl jsem stejný problém a chyba byla na mé starně a to s rychlostí internetového připojení .Pomáhalo povypínat vše zbytečné, dokonce i antivir, který stahoval aktualizace z netu. Poté co zvedly výkon ( mám bezdrát ) z původních 256 na 1 Mb je to v naprosté pohodě .