Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno TRHANIE videa obcas aj zvuku

len nedavno znicoho nic mi zacalo trhat video (skusaol som asi 6 prehravacov na vsetkych rovnako trha) a niekedy aj zvuk!
pripomina mi to ako ked naiinstalujem windows a nemam nainstalovanu graficku kartu mohlo sa stat ze sa ovladac sam odinstlaoval alebo take nieco naozaj nevem prist na pricinu tejto chyby
dakujem prosim poradte mi

Takze vieme zatial len to, ze FSB mas nastavene spravne.

Nedal si sem informacie o RAM moduloch a frkvenciach. Dobre by aj bolo napisat aky mas zdroj.
A nainstalovat nanovo Windows vcetne formatovania (potom ako si nastavil BIOS na defaults), a potom vsetky spravne ovladace.
Uz to pisem 3x.
Ked ti to aj potom blbne odnes to reklamovat.

P.S. a tepotu CPU sledovat (napr. speedfan, core temp) pri zatazi (prime95, torture test).
P.S.2. a z tvojich popisov vobec nechapem co si s tym robil/co si tam instaloval, ani ze aky mas momentalne problem.

TEPLOTA MOJHO PC VSEOBECNE
Vlastnosti senzora
Typ senzora Winbond W83627EHF (ISA 290h)
Typ senzora GPU National LM89 (NV-I2C 4Ch)
Názov základnej dosky Asus P4GD / P4GPL / P5AD / P5GD / P5P800 Series

Teploty
Základná doska 43 °C (109 °F)
Procesor 44 °C (111 °F)
Grafický procesor (GPU) 46 °C (115 °F)
GPU prostredie 43 °C (109 °F)
Seagate ST3160815AS 42 °C (108 °F)
Hitachi HDS722516VLSA80 37 °C (99 °F)

Ventilátory
Procesor 2109 RPM
Skriňa 3358 RPM

Hodnoty napätia
Jadro CPU 1.55 V
+3.3 V 3.31 V
+5 V 5.54 V
+12 V 12.16 V
+5 V Standby 4.99 V
Debug Info F C9 A0 FF
Debug Info T 43 44 26
Debug Info V AF E2 CF CE FF C8 83 (03)