Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Explorer nezobrazí některé stránky

Mám problém s Internet Explorerem, ten funguje naprosto normálně, jen nezobrazí některé stránky (seznam.cz, youtube.com), když se je pokouším načíst po chvíli se sekne a windows hodí hlášku, že program neodpovídá, nejdřív jsem myslel, že by mohlo jít i o chybu připojení, ale na nainstalovaném Firefoxu vše běží bez sebemenších problémů. Sám používám Firefox a vyhovuje mi, přesto ale potřebuji Explorer, kvůli synovi, který se na něm učí ve škole, a Firefox používat nechce. Používám Windows XP Profesional.

Děkuji za rady.
Nainstaloval jsem SUPERAntispyware a ten opravdu nalezl infekci, tu jsem odstranil v nouzovém režimu a jak mi bylo doporučeno stáhl jsem novou verzi IE, čímž jsem ho aktualizoval.
Chyba však přetrvává a při pokusu o načtení seznamu IE spadne. Píše to chybu v těchto souporech:
C:\DOCUME~1\PETRAV~1\LOCALS~1\Temp\WER5 302.dir00\iexplore.exe.mdmp
C:\DOCUME~1\PETRAV~1\LO CALS~1\Temp\WER5302.dir00\appcompat.txt
Poradí někdo co dál?

furt tam mas asi viry (IE sam od seba nema co hladat v tej zlozke)

P.S. jaku infekci nalezl? Co si s tym presne robil? Jaku chybu to hlasi (presne)?
Najprv len vymaz obsah tej zlozky (dokumenty a nastavenia\meno\lokalne nastavenia\temp) a restart, a dufaj ze win este nabehnu :)

hlasí to chybu: Tento program neodpovídá etc. Když kliknu na odkaz u textu jaké údaje o chybách tato zpráva obsahuje je tam označení chyby :
szAppName : iexplore.exe szAppVer : 7.0.6000.16735 szModName : hungapp
szModVer : 0.0.0.0 offset : 00000000
A dále pokud kliknu na zobrazit technické údaje o chybě
C:\DOCUME~1\PETRAV~1\LOCALS~1\Temp\WER096f.dir00\ iexplore.exe.mdmp
C:\DOCUME~1\PETRAV~1\LOCALS~1\Tem p\WER096f.dir00\appcompat.txt
Vymazal jsem složku Temp, ale to nepomáhá dělá to znovu...

Aha tak to mdmp je potom len memory dump (a k tomu je tam nejaky txt log) pretoze IE crashol, to nie je ten vir.

Ale skus ist do nastaveni IE, na kartu programy, dole tlacitko doplnky, a skus deaktivovat (je na to u kazdeho dole klikatko) vsetko co nie je od Microsoft a ked to prestane tak postupne aktivovat a skusat a zistis ktory doplnok to robi.