Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahování z torrentu

Ahoj, mám dotaz jak mam nastavit/zjistit port naslouchání na torrentu.Router nemám ale jsem připojen přes Sarel (server),krerý máme na střeše.Díky za radu

Nemusis nastavit nic. Nainstalujes napr. uTorrent a funguje.

Ked od teba nikto nemoze tahat tak je problem predpokladam v tom routri cez ktory si pripojeny k internetu, na nom musis asi nastavit port forwarding (pre porty ktore pouziva tvoj program, urcite to je v jeho nastaveniach). P.S. alebo ti to blokuje nejaky firewall na PC.